Migracja strony WordPress

Boisz się przenieść swoją stronę na nowy serwer? OneNet nie ma z tym problemu! Dopilnujemy, aby przeniesienie Twojej strony na nowy serwer przebiegło bezproblemowo i bez błędów.
Migracja WordPress od 100 zł

any-hosting.png

Dla każdego hostingu

fast-service.png

Błyskawiczna realizacja

hosting-suggestions.png

Zasugerujemy hosting

Return-On-Investment.png

Przystępne ceny

Migracja serwisu WordPress

Najczęściej zadawane pytania

Naszym celem jest ograniczenie przestojów do minimum. Przerwa w dostępie do Twojego serwisu zależy od tego, jak długo DNS domeny musi się propagować. Innymi słowy, jest to okres, w którym węzły ISP (dostawca usług internetowych) na całym świecie potrzebują aktualizacji swoich pamięci podręcznych o nowe informacje DNS Twojej domeny. Zwykle trwa to od 24 godzin do 48 godzin, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie. Zalecamy przeniesienie witryny, gdy jest ona najmniej aktywna. Często okazuje się, że weekendy najlepiej sprawdzają się w wielu firmach.

Jeśli utworzyłeś adres e-mail u poprzedniego dostawcy usług hostingowych, konieczne będzie ponowne utworzenie adresu e-mail ze swoim nowym dostawcą. To samo dotyczy sytuacji, gdy masz zainstalowane jakieś programy do przesyłania wiadomości e-mail. Jeśli pracujesz z usługą strony trzeciej, musisz zaktualizować odpowiednie ustawienia usługi.

Tak, możemy wykonać migrację serwisu na nową domenę.

Tak, o ile firma hostingowa spełnia wymagania WordPress. Aby sprawdzić dwukrotnie, zalecamy skontaktowanie się z firmą hostingową przed zarejestrowaniem się w jej usługach. Jeśli nie jesteś pewien, którą firmę hostingową wybrać, napisz do nas a podpowiemy.

Aby rozpocząć proces migracji, potrzebujemy danych Twojego aktualnego i nowego konta hostingowego. Po przesłaniu plików i bazy danych Twojej witryny poprosimy Cię o aktualizację DNS domeny.

Krok 1

Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz swój projekt.

Krok 2

Bezpłatna wycena

Po przeprowadzanej analizie wyślemy do Ciebie wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji.

Krok 3

Początek współpracy

Rozpoczynamy prace nad Twoim projektem według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

Potrzebujesz pomocy z WordPressem?

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!