Migracja strony WordPress

Profesjonalne oraz szybkie przeniesienie stron WordPress i sklepów WooCommerce pomiędzy hostingami. Dopilnujemy, aby migracja Twojego serwisu na nowy serwer przebiegła bezproblemowo.

strony internetowe

Migracja serwisu WordPress

Najczęściej zadawane pytania

Naszym celem jest ograniczenie przestojów do minimum. Przerwa w dostępie do Twojego serwisu zależy od tego, jak długo DNS domeny musi się propagować. Innymi słowy, jest to okres, w którym węzły ISP (dostawca usług internetowych) na całym świecie potrzebują aktualizacji swoich pamięci podręcznych o nowe informacje DNS Twojej domeny. Zwykle trwa to od 24 godzin do 48 godzin, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie. Zalecamy przeniesienie witryny, gdy jest ona najmniej aktywna. Często okazuje się, że weekendy najlepiej sprawdzają się w wielu firmach.

Jeśli utworzyłeś adres e-mail u poprzedniego dostawcy usług hostingowych, konieczne będzie ponowne utworzenie adresu e-mail ze swoim nowym dostawcą. To samo dotyczy sytuacji, gdy masz zainstalowane jakieś programy do przesyłania wiadomości e-mail. Jeśli pracujesz z usługą strony trzeciej, musisz zaktualizować odpowiednie ustawienia usługi.

Tak, możemy wykonać migrację serwisu na nową domenę.

Tak, o ile firma hostingowa spełnia wymagania WordPress. Aby sprawdzić dwukrotnie, zalecamy skontaktowanie się z firmą hostingową przed zarejestrowaniem się w jej usługach. Jeśli nie jesteś pewien, którą firmę hostingową wybrać, napisz do nas a podpowiemy.

Aby rozpocząć proces migracji, potrzebujemy danych Twojego aktualnego i nowego konta hostingowego. Po przesłaniu plików i bazy danych Twojej witryny poprosimy Cię o aktualizację DNS domeny.

KROK 1
Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz swój projekt.

KROK 2
Bezpłatna wycena

Po przeprowadzanej analizie wyślemy do Ciebie wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji.

KROK 3
Początek współpracy

Rozpoczynamy prace nad Twoim projektem według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

  • W czym możemy Tobie pomóc?

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

strony internetowe

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!