Optymalizacja stron WordPress

Dlaczego Twoja strona jest tak nisko w rankingach Google? Powolna strona internetowa jest jednym z powodów. Dzięki naszej optymalizacji prędkości WordPress Twoja strona może wczytywać się do 5 razy szybciej na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych!

strony internetowe

Optymalizacja szybkości wczytywania WordPress

Najczęściej zadawane pytania

Podczas optymalizacji strony WordPress zainstalujemy WP Rocket, Perfmatters, Shortpixel lub inne wtyczki, które mogą być wymagane do realizacji usługi. Każda strona internetowa jest inna i wymaga indywidualnego podejścia.

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualizacje dodające nowe funkcje lub naprawiające błędy to powinieneś kupić własne licencje. Wtyczki bez aktywnej licencji nadal będą działać poprawnie, ale nie otrzymasz aktualizacji.

Wydajność serwisu mierzymy za pomocą GTmetrix, Pingdom i Web.dev. Jeśli nie widzisz lepszych wyników – wyślemy ci pełny zwrot pieniędzy.

Potrzebujemy konta z uprawnieniami administratora do logowania do panelu WordPress, konta FTP oraz danych do logowania na Twoje konto hostingowe.

Jeżeli Twoi klienci pochodzą z innych kontynentów to powinieneś korzystać z CDN. Zapewnia on nawet 3-krotny wzrost szybkości wczytywania serwisu.

Oczywiście! Z chęcią pomożemy Tobie. Możesz skorzystać z naszej dedykowanej usługi migracji serwisów WordPress.

Jak najbardziej! Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że wybierzesz plan opieki nad serwis WordPress a resztą zajmiemy się my.

KROK 1
Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz swój projekt.

KROK 2
Bezpłatna wycena

Po przeprowadzanej analizie wyślemy do Ciebie wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji.

KROK 3
Początek współpracy

Rozpoczynamy prace nad Twoim projektem według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

  • W czym możemy Tobie pomóc?

  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

strony internetowe

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!

Scroll to Top