Opieka nad stronami WordPress

Opieka WordPress

Posiadasz już stronę internetową lub sklep online? Jesteś zajęty rozwijaniem własnego biznesu? Nie masz czasu na administrowanie stroną internetową? Możemy Tobie pomóc oszczędzić czas i pieniądze.

Opieka nad stronami WordPress
Opieka nad stronami WordPress

Dla każdego typu biznesu

Opieka nad stronami WordPress

Analiza SEO i wydajności

Opieka nad stronami WordPress

Wsparcie WooCommerce

Opieka nad stronami WordPress

Usuwanie wirusów

Opieka nad stronami WordPress

Opieka nad stronami i sklepami WordPress

Opieka nad stronami WordPress

30-dniowa gwarancja satysfakcji

Wiemy, że pokochasz współpracę z nami i aby to udowodnić wspieramy każdy zakup dowolnego planu opieki naszą 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Zgadza się! Zwrócimy 100% twoich pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolony z naszej usługi w ciągu 30 dni od rejestracji.

OneNet Admin

Dla blogów i stron personalnych

99 zł
Miesięcznie
 • Aktualizacje co tydzień Co tydzień testujemy i aktualizujemy WordPress, wtyczki oraz motyw graficzny.
 • Kopie zapasowe co tydzień Co tydzień wykonujemy kopię zapasową Twojej strony internetowej.
 • Testy szybkości oraz bezpieczeństwa co tydzień
 • Monitorowanie bezpieczeństwa 24/7 Co 24 godziny sprawdzamy czy Twoja domena i serwer nie zostały wpisane na czarną listę, która spowoduje trudności z dostarczeniem emaili.
 • 30 minut bezpłatnych aktualizacji treści
 • Monitorowanie uptime Co 5 minut sprawdzamy czy Twój serwis jest dostępny dla odwiedzających.
 • Firewall - Podstawowy Zainstalujemy oraz skonfigurujemy wtyczkę Wordfence aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego serwisu.
 • Optymalizacja zdjęć - Podstawowa Pierwsze 250 zdjęć oraz grafik co miesiąc, które zostaną dodane do strony, zostanie automatycznie zoptymalizowane.
 • Raport SEO - Podstawowy Możesz wybrać do 5 słów kluczowych, które będziemy monitorować. Co miesiąc otrzymasz raport z informacjami na jakich pozycjach w Google znajduje się Twój serwis.
 • Czas reakcji na zgłoszenie - 24 godziny
 • Miesięczne raporty
 • Wsparcie przez email

OneNet Admin Plus

Dla stron firmowych

299 zł
Miesięcznie
 • Wszystkie opcje planu OneNet Admin +
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Hosting WordPress
 • Nielimitowana liczba drobnych prac w serwisie Wszystkie prace w serwisie, które jesteśmy w stanie wykonać w 30 minut są uznawane za drobne prace.
 • Firewall - Plus Zainstalujemy oraz skonfigurujemy wtyczkę WebARX Security aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego serwisu.
 • Optymalizacja zdjęć - Plus Pierwsze 500 zdjęć oraz grafik co miesiąc, które zostaną dodane do strony, zostanie automatycznie zoptymalizowane.
 • Raport SEO - Plus Możesz wybrać do 10 słów kluczowych i 3 stron konkurencji, które będziemy monitorować. Otrzymasz specjalny odnośnik do interaktywnego raportu SEO dla Twojej strony a co miesiąc będziesz otrzymywać raport dotyczący wybranych firm konkurencyjnych.
 • Bezpłatne usunięcie wirusów i malware
 • Dostęp do wtyczek premium Dostęp do wtyczek premium, np. SeoPress Pro, Elementor Pro, WP Rocket.
 • 10% zniżki za godzinę programowania
 • Czas reakcji na zgłoszenie - 12 godzin
 • Wsparcie przez email i Skype
POPULARNE

OneNet Admin Max

Dla dużego biznesu i sklepów internetowych

od 499 zł
Miesięcznie
 • Wszystkie opcje planu OneNet Admin Plus +
 • Kopie zapasowe co godzinę
 • Hosting WordPress + środowisko testowe
 • Codzienne testy szybkości oraz bezpieczeństwa
 • Firewall - Max Zainstalujemy oraz skonfigurujemy Sucuri Website Application Firewall (WAF), które oprócz zwiększenia bezpieczeństwa serwisu zapewnia ochronę przed atakami DDoS oraz spambotami.
 • Optymalizacja zdjęć - Max Pierwsze 2000 zdjęć oraz grafik co miesiąc, które zostaną dodane do strony, zostanie automatycznie zoptymalizowane.
 • Raport SEO - Max Możesz wybrać do 20 słów kluczowych i 3 stron konkurencji, które będziemy monitorować. Otrzymasz specjalny odnośnik do interaktywnego raportu SEO dla Twojej strony a co miesiąc będziesz otrzymywać raport dotyczący wybranych firm konkurencyjnych.
 • Monitorowanie brandu Dostęp do narzędzia raportującego interakcje oraz wzmianki o Twojej firmie na YouTubie, Facebooku, Twitterze i Instagramie.
 • Bezpłatna optymalizacja szybkości serwisu
 • Wsparcie dla WooCommerce oraz Multisite
 • 20% zniżki za godzinę programowania
 • Czas reakcji na zgłoszenie - 6 godzin

Podane ceny są cenami brutto, bez VAT.

Bazowa stawka za godzinę pracy programisty - 70 zł.

Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś zainteresowany indywidualnym planem opieki nad serwisem.

Najczęściej zadawane pytania

Konieczne będzie założenie oddzielnego konta z uprawnieniami administratora WordPress dla Twojego serwisu oraz danymi dostępowymi do konta hostingowego, na którym utrzymywana jest strona.

Po otrzymaniu powyższych danych będzie możliwe zaimplementowanie wszystkich funkcji opisanych w wybranym przez Ciebie planie opieki nad serwisem.

W przypadku planów opieki OneNet Admin oraz OneNet Admin Plus nie ma znaczenia z usług, której firmy hostingowej korzystasz. Możemy zarządzać serwisami na dowolnym hostingu. Jedyne wymaganie to korzystanie z PHP w wersji 7+.

Jeżeli nie jesteś zadowolony z usług firmy hostingowej to możemy polecić kilka, które spełnią wymagania Twojego serwisu.

Aby skorzystać ze wszystkich funkcji planu opieki OneNet Admin Max sugerujemy abyś hostował stronę na naszym serwerze. Nasz hosting nie uwzględnia skrzynek email.

W ramach planu opieki OneNet Admin instalujemy oraz konfigurujemy wtyczkę iThemes Security, w planie OneNet Admin Plus instalujemy oraz konfigurujemy wtyczkę WebARX Security, w planie OneNet Admin Max instalujemy oraz konfigurujemy Sucuri Website Firewall. Dodatkowo w planie OneNet Admin Max filtrujemy ruch spambotów.

Wykonujemy również regularne kopie zapasowe plików oraz bazy danych Twojego serwisu.

Sprawdzamy co 5 minut czy Twoja strona jest dostępna dla odwiedzających.

Możesz spać spokojnie wiedząc, że czuwamy nad bezpieczeństwem Twojego serwisu.

Nie musimy podpisywać umowy długoterminowej. Nasze usługi są świadczone z miesiąca na miesiąc a Ty możesz zrezygnować z wybranego planu obsługi serwisu w dowolnym momencie.

Jesteśmy tak pewni, że będziesz zadowolony z naszych usług, że oferujemy 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeżeli nie będziesz zadowolony z naszych usług to zwrócimy Tobie pieniądze!

Jako drobne pracy uznajemy każde zadanie, które jesteśmy w stanie wykonać do 30 minut.

Przykłady drobnych prac: dodanie nowego wpisu na blogu, dodanie nowej podstrony, zmiana logo lub innych grafik, instalacja wtyczki.

Za drobne prace nie są uznawane np. modyfikacje motywu graficznego, zaprogramowanie nowych funkcji, projekty graficzne (modyfikacja szaty graficznej serwisu, projektowanie banerów, projektowanie logo), modyfikacje wtyczek, integracje z zewnętrznymi programami CRM lub do wysyłki produktów.

Nasza opieka nad Twoim serwisem świadczona jest w ramach wybranego planu na okres miesiąca. Możesz więc zmienić wybrany plan na inny w dowolnym momencie. Nowy plan będzie obowiązywał od następnego miesiąca.

Tak, oferujemy 10% zniżki na każdy dodatkowy serwis, którym będziemy opiekować się w Twoim imieniu.

Dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę stałej opieki nad serwisem internetowym. W tym celu prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Na ten moment obsługujemy jedynie tradycyjne przelewy.

Oferujemy pełny zwrot poniesionych przez Ciebie kosztów przez pierwsze 30 dni świadczenia usługi opieki nad serwisem. Jeżeli nie będziemy w stanie rozwiązać Twojego problemu z naszą usługą to w przeciągu 7 dni od zgłoszenia zwrotu, przekażemy go na Twoje konto bankowe.

Zwrot nie przysługuje po upływie 30 dni oraz w sytuacji gdy musieliśmy wykonać dodatkowo płatne oczyszczenie strony z wirusów.

Tak, możesz zrezygnować z opieki w dowolny momencie. Nie podpisujemy umów długoterminowych więc nie zapłacisz żadnych kar.

Pracujemy w godzinach 9 – 18, od poniedziałku do piątku.

Na zgłoszenia zazwyczaj odpowiadamy:
– Klienci korzystający z planu OneNet Admin – do 24 godzin.
– Klienci korzystający z planu OneNet Admin Plus – do 12 godzin.
– Klienci korzystający z planu OneNet Admin Max – 6 godzin.
Często jesteśmy w stanie wykonać powierzone nam zadanie zanim zdążymy odpowiedzieć. Niektóre zadania mogą wymagać więcej czasu na zastanowienie lub doprecyzowania. W takich przypadkach czas wykonania zadania może ulec zmianie i potrwa do kilku dni.

Hosting jest uwzględniony w planie opieki OneNet Admin Plus oraz OneNet Admin Max.
Parametry hostingu w planie OneNet Admin Plus:
– 1 CPU, 1GB pamięci, 1TB transferu miesięcznie, 32GB pojemności.
Minimalne parametry hostingu w planie OneNet Admin Max:
– 1 CPU, 2GB pamięci, 2TB transferu miesięcznie, 64GB pojemności.
Nasz hosting nie pozwala na zarządzanie kontami email.

Staramy się dopilnować aby Twoja strona internetowa działała bezproblemowo, ale czasami zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, np. dodasz nową wtyczkę, które spowoduje błędy w działaniu serwisu. Możesz więc chcieć abyśmy naprawili ją za Ciebie.

W ramach wybranego planu opieki nad serwisem co miesiąc otrzymujesz określoną ilość godzin bezpłatnej pracy specjalisty WordPress do wykorzystania na prace programistyczne, graficzne lub wprowadzanie treści. Jeżeli będziemy mogli naprawić powstały problem w ramach przydzielonych, bezpłatnych godzin pracy specjalisty to naprawimy powstały problem bezpłatnie.

Jeżeli jednak problem będzie wymagał większego nakładu pracy to taka usługa będzie musiała zostać wyceniona oddzielnie. Przedstawimy Tobie konkretną wycenę oraz czas potrzebny na naprawienie danego problemu i po jej zatwierdzeniu rozpoczniemy prace.

Jeżeli jesteś naszym klientem i posiadasz wykupiony plan opieki OneNet Admin Plus lub OneNet Admin Max to bezpłatnie usuniemy wirusy i malware z Twojej strony internetowej.

W przypadku gdy Twoja strona jest zhakowana i wybrałeś plan opieki nad serwisem, konieczne będzie wykonanie płatnej usługi usuwania wirusów, w kwocie 299 zł. Zalecamy wybranie planu OneNet Admin Plus lub OneNet Admin Max aby zapewnić trwałe bezpieczeństwo Twojego serwisu.

Krok 1

Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz swój projekt.

Krok 2

Bezpłatna wycena

Po przeprowadzanej analizie wyślemy do Ciebie wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji.

Krok 3

Początek współpracy

Rozpoczynamy prace nad Twoim projektem według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

Potrzebujesz pomocy z WordPressem?

Opieka nad stronami WordPress

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!

Przewiń do góry