Sklepy internetowe WordPress

OneNet projektuje profesjonalne i funkcjonalne sklepy internetowe. Dzięki nam, będziesz mógł przenieść swój biznes na wyższy poziom. Damy Ci rozbudowane i proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci na komunikację z Klientem i skuteczną sprzedaż online. Oferujemy sklep internetowy dostosowany do Twojej branży, Twoich potrzeb i oczekiwań.

strony internetowe
strony internetowe

Sklep internetowy WooCommerce dla Twojego biznesu

Chciałbyś zobaczyć nasze najnowsze projekty?

Zobacz nasze portfolio

Najczęściej zadawane pytania

Ponad 90% korporacji i 70% małych i średnich firm w Unii Europejskiej posiada własne strony internetowe. Internet to pierwsze miejsce w jakim szukamy o nich informacji, wpisując w wyszukiwarce ich nazwy, produkty lub usługi jakie oferują.

 • możliwość dotarcia do większej liczby klientów,
 • nieograniczony terytorialnie zakres działania,
 • poprawa wizerunku firmy lub marki,
 • dostępność informacji o Twojej firmie przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku,
 • niższe koszty w porównaniu z innymi formami reklamy (prasa, ulotki, radio, TV),
 • poprawienie jakości obsługi klienta poprzez:
  • umieszczenie na stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, artykułów branżowych, aktualności,
  • dodanie aktualnych promocji, wyprzedaży,
  • umieszczenie oferty online (katalogi, landing page, sklep internetowy),
  • możliwość interakcji z klientami (opinie, sondy, ankiety),
  • stworzenie interaktywnej mapy dojazdowej (Google Maps).

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że strona internetowa nie jest wydatkiem, a inwestycją. Czy zależy Ci na tym, aby odwiedzający Twój serwis WWW skontaktował się z Tobą lub skorzystał z Twoich usług? Jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zbudowanie strony www, która wzbudzi zaufanie Twoich klientów i będzie im się podobać, a informacje w niej zawarte przekazane będą w przystępnej formie. Tego celu nie da się osiągnąć minimalizując koszty. Dobrze zbudowana witryna będzie z powodzeniem przyciągać nowych kontrahentów nie tylko z całej Polski, ale i z całego świata.

System zarządzania treścią CMS jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu www oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez osoby bez wiedzy informatycznej. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron www zawierających rozbudowane formularze i moduły.

Z WordPress korzystają jedne z największych gwiazd, marek, firm i portali na świecie. Wśród nich są Reuters, Forbes, CNN, Usain Bolt, The Rolling Stones, Mercedes Benz, Star Wars i Samsung.

26% wszystkich stron w internecie opartych jest na WordPress’ie a dziennie powstaje 500 nowych.

W porównaniu z autorskimi systemami zarządzania treścią (CMS) nie ponosisz kosztów zakupu licencji.

Żadne oprogramowanie nie jest w 100% bezpieczne. Tak samo jest w przypadku WordPressa. Można jednak znacznie zmniejszyć ryzyko utraty danych na stronie www lub jej przejęcia przez hakerów używając tylko sprawdzonych wtyczek, wykonując regularne kopie bezpieczeństwa oraz korzystając z najnowszych wersji wtyczek oraz WordPressa.

Możesz także skorzystać z pomocy specjalistów WordPress, którzy zajmą się powyższymi kwestiami za Ciebie, w ramach stałej opieki nad stroną www.

Czy częściej odwiedzałbyś stronę internetową wczytującą się przez 15 sekund czy taką, która załaduje się w 5 sekund?

Nikt nie lubi wolno wczytujących się serwisów. Według statystyk każda dodatkowa sekunda czasu wczytywania strony www to 7% mniej szansy na pozyskanie klienta.

Według danych Google optymalny czas wczytywania strony www to 3 do 5 sekund. Dlatego każda zaprojektowana przez nas strona www jest odpowiednio optymalizowana pod kątem szybszego wczytywania.

KROK 1
Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz swój projekt.

KROK 2
Bezpłatna wycena

Po przeprowadzanej analizie wyślemy do Ciebie wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji.

KROK 3
Początek współpracy

Rozpoczynamy prace nad Twoim projektem według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

 • W czym możemy Tobie pomóc?

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

strony internetowe

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!