Sklepy internetowe WordPress

OneNet projektuje profesjonalne i funkcjonalne sklepy internetowe. Dzięki nam, będziesz mógł przenieść swój biznes na wyższy poziom. Damy Ci rozbudowane i proste w obsłudze narzędzie, które pozwoli Ci na komunikację z Klientem i skuteczną sprzedaż online. Oferujemy sklep internetowy dostosowany do Twojej branży, Twoich potrzeb i oczekiwań.

strony internetowe
strony internetowe

Sklep internetowy WooCommerce dla Twojego biznesu

Chciałbyś zobaczyć nasze najnowsze projekty?

Zobacz nasze portfolio

Najczęściej zadawane pytania

Ponad 90% korporacji i 70% małych i średnich firm w Unii Europejskiej posiada własne strony internetowe. Internet to pierwsze miejsce w jakim szukamy o nich informacji, wpisując w wyszukiwarce ich nazwy, produkty lub usługi jakie oferują.

 • możliwość dotarcia do większej liczby klientów,
 • nieograniczony terytorialnie zakres działania,
 • poprawa wizerunku firmy lub marki,
 • dostępność informacji o Twojej firmie przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku,
 • niższe koszty w porównaniu z innymi formami reklamy (prasa, ulotki, radio, TV),
 • poprawienie jakości obsługi klienta poprzez:
  • umieszczenie na stronie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, artykułów branżowych, aktualności,
  • dodanie aktualnych promocji, wyprzedaży,
  • umieszczenie oferty online (katalogi, landing page, sklep internetowy),
  • możliwość interakcji z klientami (opinie, sondy, ankiety),
  • stworzenie interaktywnej mapy dojazdowej (Google Maps).

Przede wszystkim należy zdać sobie sprawę, że strona internetowa nie jest wydatkiem, a inwestycją. Czy zależy Ci na tym, aby odwiedzający Twój serwis WWW skontaktował się z Tobą lub skorzystał z Twoich usług? Jedynym sposobem na osiągnięcie tego celu jest zbudowanie strony www, która wzbudzi zaufanie Twoich klientów i będzie im się podobać, a informacje w niej zawarte przekazane będą w przystępnej formie. Tego celu nie da się osiągnąć minimalizując koszty. Dobrze zbudowana witryna będzie z powodzeniem przyciągać nowych kontrahentów nie tylko z całej Polski, ale i z całego świata.

System zarządzania treścią CMS jest to aplikacja internetowa, pozwalająca na łatwe utworzenie serwisu www oraz jego późniejszą aktualizację i rozbudowę przez osoby bez wiedzy informatycznej. Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron www zawierających rozbudowane formularze i moduły.

Z WordPress korzystają jedne z największych gwiazd, marek, firm i portali na świecie. Wśród nich są Reuters, Forbes, CNN, Usain Bolt, The Rolling Stones, Mercedes Benz, Star Wars i Samsung.

26% wszystkich stron w internecie opartych jest na WordPress’ie a dziennie powstaje 500 nowych.

W porównaniu z autorskimi systemami zarządzania treścią (CMS) nie ponosisz kosztów zakupu licencji.

Żadne oprogramowanie nie jest w 100% bezpieczne. Tak samo jest w przypadku WordPressa. Można jednak znacznie zmniejszyć ryzyko utraty danych na stronie www lub jej przejęcia przez hakerów używając tylko sprawdzonych wtyczek, wykonując regularne kopie bezpieczeństwa oraz korzystając z najnowszych wersji wtyczek oraz WordPressa.

Możesz także skorzystać z pomocy specjalistów WordPress, którzy zajmą się powyższymi kwestiami za Ciebie, w ramach stałej opieki nad stroną www.

Czy częściej odwiedzałbyś stronę internetową wczytującą się przez 15 sekund czy taką, która załaduje się w 5 sekund?

Nikt nie lubi wolno wczytujących się serwisów. Według statystyk każda dodatkowa sekunda czasu wczytywania strony www to 7% mniej szansy na pozyskanie klienta.

Według danych Google optymalny czas wczytywania strony www to 3 do 5 sekund. Dlatego każda zaprojektowana przez nas strona www jest odpowiednio optymalizowana pod kątem szybszego wczytywania.

KROK 1
Kontakt z nami

Wypełnij formularz kontaktowy i opisz swój projekt.

KROK 2
Bezpłatna wycena

Po przeprowadzanej analizie wyślemy do Ciebie wiadomość z wyceną oraz czasem realizacji.

KROK 3
Początek współpracy

Rozpoczynamy prace nad Twoim projektem według wspólnie ustalonego harmonogramu prac.

 • W czym możemy Tobie pomóc?

 • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.

strony internetowe

All payments are safely processed with Paypal. If we were unable to resolve your issue or if we didn’t meet your expectations, we maintain a 30-day refund policy!

Scroll to Top