Stała opieka nad serwisami WordPress

Posiadasz już stronę internetową lub sklep online? Jesteś zajęty rozwijaniem własnego biznesu? Nie masz czasu na administrowanie stroną internetową? Możemy Tobie pomóc oszczędzić czas i pieniądze.

OneNet poza usługą tworzenia stron www, oferuje również kompleksowe usługi w zakresie stałej opieki nad stronami i sklepami internetowymi opartymi o WordPress. Na bieżąco dbamy o ich szybkie i stabilne funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo. Na pewno chciałbyś mieć pewność, aby Twoja strona internetowa działała 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, 365 dni w roku bez żadnego problemu. Z OneNet Admin jest to możliwe!

Strona www, integralna część Twojego biznesu

Twoja strona internetowa jest kluczowa dla Twojej firmy.

Jej celem jest generowanie potencjalnych klientów i dochodów. Jest to kanał, za pośrednictwem którego potencjalni klienci, dostawcy, nowi członkowie personelu i partnerzy mogą współpracować z Tobą. Twoja strona jest niezbędna do sukcesu Twojej firmy, chcesz mieć pewność, że Twoja strona jest dostępna dla Twoich odbiorców bez żadnych przerw.

opieka-wordpress-1
opieka-wordpress-2

Wszystkie strony internetowe są podatne na ataki hakerskie

Każde oprogramowanie musi być aktualne, w tym te, które zasila Twoją stronę www.

Coraz więcej stron, z powodu braków w bezpieczeństwie serwisu, jest przejmowana przez hakerów, nawet największe serwisy korporacji, rządów i instytucji międzynarodowych. Jest to częścią świata internetu i niestety może przydarzyć się każdemu właścicielowi strony internetowej.

Uważasz, że zajmiesz się administrowaniem serwisu sam?

Aktualizowanie całego oprogramowania używanego w serwisie, tworzenie kopii zapasowych i zabezpieczanie danych może zająć dużo czasu i być bardzo złożone.

To także powstrzymuje Ciebie od robienia tego, co powinieneś robić: budowania silnych relacji z klientami, pracownikami, dostawcami i potencjalnymi klientami. Technologia nieustannie ewoluuje, a pozostawanie na czasie zajmuje dużo czasu, który mógłbyś poświęcić na prowadzenie własnego biznesu.

opieka-wordpress-3
opieka-wordpress-4

Nasza wiedza do Twojej dyspozycji

W pełni rozumiemy i znamy oprogramowanie, na którym Twoja strona internetowa jest zbudowana.

OneNet to zespół specjalistów WordPress. Dzięki temu jesteśmy w najlepszej pozycji do utrzymania Twojej strony internetowej w pełnej funkcjonalności i bezawaryjności. Możemy to zrobić, gdy wybierzesz jeden z poniższych planów.

Nasza oferta dla Ciebie

Wszystkimi serwisami opiekujemy się w ramach miesięcznych planów.

Przez cały miesiąc wykonujemy wiele drobnych zadań na Twojej stronie internetowej. Wszystko po to aby Twój serwis działał prawidłowo i spełniał swoje zadanie. Praca z naszym zespołem oznacza, że Twoja strona internetowa będzie nadal przyciągać uwagę klientów. Dzieje się to w ułamku czasu i kosztów, które musiałbyś ponieść, gdybyś administrował nią sam.

opieka-wordpress-5

Dlaczego warto wybrać OneNet?

W OneNet wierzymy w stałe i klarowne rozliczenia. Coś, co nie zmienia się w trakcie trwania naszej współpracy. Możesz wybrać jeden z poniższych abonamentów miesięcznych, w zależności od bieżących potrzeb biznesowych, co oznacza, że zawsze możesz podwyższyć lub obniżyć swój plan. Należy pamiętać, że nasza obecna stawka godzinowa wynosi 70zł / godz. Jeśli planujesz, abyśmy wprowadzali zmiany w Twoim serwisie, rozważ plan uwzględniający odpowiednią ilość godziny pracy, aby zmniejszyć koszty.

Plany stałej opieki nad serwisami www

OneNet Admin

149 zł / miesiąc

 • Dla blogów oraz serwisów prywatnych
 • Cotygodniowe aktualizacje Co tydzień aktualizujemy WordPress, wtyczki oraz motyw graficzny.
 • Kopie zapasowe co tydzień Co tydzień wykonujemy kopie zapasowe Twojego serwisu i przechowujemy je na zewnętrznym serwerze.
 • Podstawowy firewall Zainstalujemy oraz skonfigurujemy iThemes Security aby zwiększyć bezpieczeństwo Twojego serwisu.
 • Cotygodniowe testy optymalizacji Co tydzień przeprowadzamy testy szybkości wczytywania oraz bezpieczeństwa Twojego serwisu.
 • Optymalizacja mediów - Standard Co miesiąc automatycznie optymalizujemy do 250 zdjęć i grafik, które dodajesz do mediów WordPress. Wszystkie zoptymalizowane zdjęcia i grafiki są adaptacyjne, czyli automatycznie dopasowują się do urządzeniach, z którego korzysta osoba odwiedzająca serwis.
 • Raport SEO - Standard Co miesiąc otrzymasz raport pozycji Twojego serwisu na 5 wybranych słów kluczowych.
 • 30 minut bezpłatnych prac co miesiąc
 • Filmy instruktażowe Otrzymasz dostęp do ponad 90 filmów instruktażowych za pomocą których poznasz tajniki WordPressa oraz najpopularniejszych wtyczek.
 • Monitorowanie czarnych list Co 24 godziny sprawdzamy czy Twoja domena oraz serwer nie zostały wpisane na listę niebezpiecznych serwisów.
 • Monitorowanie uptime Co 5 minut sprawdzamy czy Twój serwis jest dostępny dla osób odwiedzających.
 • Miesięczne raporty

OneNet Admin Plus

299 zł / miesiąc

 • Dla małych oraz średnich firm
 • Usługi zawarte w OneNet Admin
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Firewall Plus Zainstalujemy oraz skonfigurujemy w Twoim serwisie oprogramowanie WebARX Security, które oferuje większe możliwości ochrony niż podstawowy firewall z planu OneNet Admin.
 • Cotygodniowe testy bezpieczeństwa Co tydzień wykonujemy testy bezpieczeństwa serwisu, które mają za zadanie wykrycie potencjalnych luk w jego zabezpieczeniach.
 • Optymalizacja mediów - Plus Co miesiąc automatycznie optymalizujemy do 500 zdjęć i grafik, które dodajesz do mediów WordPress. Wszystkie zoptymalizowane zdjęcia i grafiki są adaptacyjne, czyli automatycznie dopasowują się do urządzeniach, z którego korzysta osoba odwiedzająca serwis.
 • Raport SEO - Plus Interaktywny raport pozycji (możliwość wglądu w dowolnym momencie) Twojego serwisu na 10 wybranych słów kluczowych, z podziałem na Google Desktop i Google Mobilne. Otrzymasz również raport pozycji w Google, na wybrane słowa kluczowe, 3 firm konkurencyjnych.
 • Monitorowanie linków Regularnie sprawdzamy czy wszystkie odnośniki we wpisach, stronach i produktach są poprawne i czy nie generują błędów 404.
 • Dostęp do wtyczek premium Dostęp do wtyczek optymalizujących szybkości serwisu, SEO, zwiększających bezpieczeństwo i innych.
 • Wsparcie dla sklepu internetowego Dodatkowe wsparcie dla serwisów korzystających z WooCommerce lub Easy Digital Downloads. Dodatkowy koszt miesięczny: od 100zł.
 • 10% zniżki za godzinę programowania
 • Miesięczne raporty

OneNet Admin Max

499 zł / miesiąc

 • Dla dużych serwisów i ecommerce
 • Usługi zawarte w OneNet Admin Plus
 • Zarządzany hosting Światowej klasy hosting dla serwisów z liczbą miesięcznych wizyt wynoszącą 20 000. Hosting zarządzany przez prawdziwych DevOpsów. Nasz hosting pozwala na skalowanie liczby wizyt do ponad 1 000 000 miesięcznie. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegółową ofertę dla Twojej firmy.
 • Środowisko testowe Dostępne jedynie z naszym hostingiem.
 • Optymalizacja szybkości serwisu Serwerowa optymalizacja szybkości serwisu, która oferuje znacznie lepsze rezultaty niż korzystanie z wtyczek optymalizujących szybkość serwisu. Przy tego typu optymalizacji wtyczki do optymalizacji są zbędne. Dostępne jedynie z naszym hostingiem.
 • Optymalizacja mediów - Max Co miesiąc automatycznie optymalizujemy do 1000 zdjęć i grafik, które dodajesz do mediów WordPress. Wszystkie zoptymalizowane zdjęcia i grafiki są adaptacyjne, czyli automatycznie dopasowują się do urządzeniach, z którego korzysta osoba odwiedzająca serwis.
 • Raport SEO - Max Interaktywny raport pozycji (możliwość wglądu w dowolnym momencie) Twojego serwisu na 20 wybranych słów kluczowych, z podziałem na Google Desktop i Google Mobilne. Otrzymasz również raport pozycji w Google, na wybrane słowa kluczowe, 3 firm konkurencyjnych.
 • Monitorowanie brandu Dostęp do narzędzia raportującego interakcje oraz wzmianki o Twojej firmie na YouTubie, Facebooku, Twitterze i Instagramie.
 • Priorytetowe wsparcie techniczne
 • Wsparcie dla sklepu internetowego Dodatkowe wsparcie dla serwisów korzystających z WooCommerce lub Easy Digital Downloads. Dodatkowy koszt miesięczny: od 100zł.
 • 20% zniżki za godzinę programowania
 • Miesięczne raporty

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę rozpocząć współpracę z OneNet?

Po wybraniu planu stałej opieki nad serwisem należy wypełnić formularz kontaktowy widoczny na tej stronie. Skontaktujemy się z Twoją firmą w celu ustalenia szczegółów współpracy oraz dogodnego terminu rozpoczęcia świadczenia usługi.

Czy muszę podpisywać umowę długoterminową?

Nie musimy podpisywać umów długoterminowych. Nasze usługi są świadczone z miesiąca na miesiąc a Ty możesz zrezygnować z wybranego planu obsługi serwisu w dowolnym momencie, po upływie pierwszych 30 dni świadczenia usługi.

Jakie są sposoby rozliczenia za usługę OneNet Admin?

Na ten moment oferujemy jedynie płatności miesięczne w kwocie wybranego wariantu obsługi strony internetowej.
Wystawiamy faktury w kwocie brutto, bez vat.
Płatności miesięczne rozliczane są przez naszą firmę w pierwszym tygodniu każdego miesiąca za miesiąc bieżący.

Czy mogę zrezygnować z usługi w dowolnym momencie?

Możesz zrezygnować ze stałej opieki nad stroną w dowolnym momencie, po upływie pierwszych 30 dni świadczenia usługi, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Co jest zawarte w nielimitowanych drobnych pracach?

Jako drobne pracy uznajemy każde zadanie, które jesteśmy w stanie wykonać do 30 minut.

Przykłady drobnych prac: dodanie nowego wpisu na blogu, dodanie nowej podstrony, zmiana logo lub innych grafik, instalacja wtyczki.

Za drobne prace nie są uznawane np. modyfikacje motywu graficznego, zaprogramowanie nowych funkcji, projekty graficzne (modyfikacja szaty graficznej serwisu, projektowanie banerów, projektowanie logo), modyfikacje wtyczek, integracje z zewnętrznymi programami CRM lub do wysyłki produktów.

Czy mogę zmienić plan na inny?

Nasza opieka nad Twoim serwisem świadczona jest w ramach wybranego planu na okres miesiąca. Możesz więc zmienić wybrany plan na inny w dowolnym momencie. Nowy plan będzie obowiązywał od następnego miesiąca.

Czy oferujecie zniżki na obsługę wielu serwisów?

Jeżeli jesteś zainteresowany obsługą kilku Twoich serwisów przez naszą firmę to zapraszamy do kontaktu. Na pewno uda nam się przygotować satysfakcjonującą Ciebie ofertę współpracy.

Czy opiekujecie się również sklepami WooCommerce?

Jak najbardziej. Zajmujemy się nie tylko obsługą stron www, ale również sklepów internetowych opartych o oprogramowanie WooCommerce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego typu serwisów.
Stała opieka nad sklepem internetowym WooCommerce wiążę się z dodatkową, miesięczną opłatą doliczaną do planu OneNet Admin Plus lub OneNet Admin Max.
Koszt obsługi sklepu WooCommerce jest wyliczany indywidualnie.

Czy oferujecie indywidualne plany opieki nad stronami internetowymi?

Dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę stałej opieki nad serwisem internetowym. W tym celu prosimy skontaktować się z nami za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego.

Co to jest wtyczka (plugin)?

Plugin (nazywane także wtyczką) to oprogramowanie dodające nowe funkcje do WordPressa, które pozwalają użytkownikom bez wiedzy programistycznej na zwiększenie jego funkcjonalności. Przykładami pluginów mogą być np. formularze kontaktowe, galerie zdjęć, oprogramowanie wyświetlające zawartość z portali społecznościowych.

Pluginy tworzone są przez niezależnych autorów z całego świata i są bardzo często przez nich aktualizowane aby zapewnić zgodność z najnowszą wersją WordPressa lub żeby usunąć luki w zabezpieczeniach. Niestety, ale nie ma gwarancji, że aktualizacje WordPressa nie spowodują, że część używanych pluginów na Twojej stronie będzie nadal działać poprawnie. Pluginy mogą także przestać funkcjonować jeżeli są zbyt rzadko aktualizowane i przestają być zgodne z najnowszymi standardami lub wymogami.

Dlatego konieczne jest korzystanie z usług specjalistów WordPress, którzy zaktualizują, sprawdzą lub usuną pluginy a w razie awarii cofną zmiany i przywrócą stronę do pełnej funkcjonalności. Specjalista WordPress może także zasugerować zmianę jednego z używanych pluginów na inny, lepiej działający lub niepowodujący błędów w działaniu strony internetowej.

Co stanie się jeżeli mój serwis WordPress nie będzie aktualizowany?

Czy korzystałbyś z przestarzałej wersji oprogramowania antywirusowego na swoim komputerze lub systemu operacyjnego Windows? Oczywiście, że nie. Tak samo jest w przypadku stron internetowych opartych o WordPress. Nieaktualne oprogramowanie WordPress lub stare wersje używanych wtyczek mogą powodować błędy w działaniu Twojej strony www, zwiększać szansę na udany atak hakerski, utratę danych a w konsekwencji zmniejszenie zaufania do Twojej firmy. Twoja strona www może nawet trafić na listę niebezpiecznych witryn przez co przeglądarki będą blokowały możliwość wejścia na nią.
Przywrócenie strony do pełnej funkcjonalności po włamaniu jest procesem czasochłonnym oraz kosztownym.

Czy WordPress jest bezpieczny?

Żadne oprogramowanie nie jest w 100% bezpieczne. Tak samo jest w przypadku WordPressa. Można jednak znacznie zmniejszyć ryzyko utraty danych na stronie www lub jej przejęcia przez hakerów używając tylko sprawdzonych wtyczek, wykonując regularne kopie bezpieczeństwa oraz korzystając z najnowszych wersji wtyczek oraz WordPressa.

Możesz także skorzystać z pomocy specjalistów WordPress, którzy zajmą się powyższymi kwestiami za Ciebie, w ramach stałej opieki nad stroną www.

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikaty SSL są narzędziem zapewniającym ochronę witryn internetowych, a także gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Pełne bezpieczeństwo jest efektem zastosowania szyfrowania komunikacji pomiędzy komputerami.

Od 01.10.2017 przeglądarki Google Chrome i Mozilla Firefox wyświetlają na każdej stronie www komunikat o niezabezpieczonym połączeniu w przypadku braku certyfikatu SSL. Na wyższych pozycjach w wynikach wyszukiwania umieszczane są serwisy www posiadające certyfikat SSL.

Większość firm hostingowych oferuje bezpłatne certyfikaty SSL Let's Encrypt, które można podpiąć pod stronę internetową opartą o WordPress.

Czym są czarne listy?

W ramach opieki nad serwisem codziennie sprawdzamy czy Twoja domena nie znalazła się na jednej z 147 czarnych list (blacklist). Jeżeli Twoja domena znajdzie się choćby na jednej czarnej liście to mogą pojawić się problemy z wysyłką oraz otrzymywaniem emaili z serwerów pocztowych, które z niej korzystają. Może to spowodować, że część Twoich obecnych lub potencjalnych klientów nie będzie mogła skontaktować się z Tobą.

Mam problem z moją stroną. Czy możecie ją naprawić?

Staramy się dopilnować aby Twoja strona internetowa działała bezproblemowo, ale czasami zdarzają się sytuacje, na które nie mamy wpływu, np. dodasz nową wtyczkę, które spowoduje błędy w działaniu serwisu. Możesz więc chcieć abyśmy naprawili ją za Ciebie.

W ramach wybranego planu opieki nad serwisem co miesiąc otrzymujesz określoną ilość godzin bezpłatnej pracy specjalisty WordPress do wykorzystania na prace programistyczne, graficzne lub wprowadzanie treści. Jeżeli będziemy mogli naprawić powstały problem w ramach przydzielonych, bezpłatnych godzin pracy specjalisty to naprawimy powstały problem bezpłatnie.

Jeżeli jednak problem będzie wymagał większego nakładu pracy to taka usługa będzie musiała zostać wyceniona oddzielnie. Przedstawimy Tobie konkretną wycenę oraz czas potrzebny na naprawienie danego problemu i po jej zatwierdzeniu rozpoczniemy prace.

tlo_start23

Nowi klienci Onenet

6

Z naszego portfolio

Albart

Czytaj więcej

fnb2

Z naszego portfolio

Food and Beverages International

Czytaj więcej

REVO Payments

Z naszego portfolio

Revo Payments

Czytaj więcej

Kontakt z Onenet

Onenet

Tel. +48 510 634 755
Email: info@onenet.com.pl
Miasto: Gubin, lubuskie
Pn. – Pt. 10 – 18

Jesteśmy legalnie działającą firmą.
Wystawiamy faktury bez VAT.
Nie prowadzimy stacjonarnego biura.

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Kontakt z Onenet